نوبت دهی پروفسور فیروزیان در تهران

سرطان سینه

یکی از خطراتی که سلامت زنان را تهدید می کند، خطر ابتلا به سرطان سینه است. به نظر می رسد، هنوز جامعه زنان ایرانی متوجه خطر ابتلا به سرطان پستان نشده اند. با نگاهی به آمار در می یابیم که سالانه بیش از هشت هزار نفر با این سرطان دست و پنجه نرم می کنند.

در ابتلا به سرطان سینه، علاوه بر وراثت، سبک زندگی نیز از اهمیت شایان توجهی برخوردار است. اگر چه این بیماری تنها در 5 تا 10 درصد بیماران، به شکل وراثتی، از والدین به ارث می رسد اما عواملی چون چاقی بیش از حد، بی تحرکی، عوامل مرتبط با قائدگی و یائسگی سهم به مراتب بیشتری در ابتلا به سرطان سینه ایفا می کنند.

تشخیص زود هنگام بیماری در بهبود بیمار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما اگر بیمار در مراحل پیشرفته سرطان سینه، تشخیص داده شود، علاوه بر شیمی درمانی، رادیوتراپی احتمال عمل جراحی نیز برای برداشتن غده سرطانی وجود دارد. شما با مراجعه به پزشک با تجربه و حاذق در زمینه سرطان سینه می توانید مطمئن باشید که بهترین رویه درمان را طی خواهید کرد.

پلی نیک، افتخار همکاری با دکتر سید روح اله میری و دکتر حمید احمدی دو تن از برجسته ترین پزشکان در زمینه درمان سرطان سینه را دارد. در پلی نیک، هدف ما به کار گرفتن بهترین پزشکان است. پلی نیک از معدود کلینیک ها و مراکز درمانی معتبری است که فرایند انتخاب پزشک را به دقت و با بررسی دقیق رزومه آن ها انجام می دهد.

مشاوره پزشکی تلفنی

جهت اطمینان از انتخاب پزشک با ما تماس بگیرید.

مشاوره 24 ساعته: 0933 138 2016
تلفن مشاوره: 0933 138 2016

اولین نفری باشید که سوال خود را مطرح می کنید

سوال خود را مطرح کنید.

نگران نباشید! شماره تماس شما نمایش داده نخواهد شد.