چطور داروی کمیاب را تلفنی سفارش بدهیم؟ (شماره تلفن داروهای کمیاب)

چطور داروی کمیاب را تلفنی سفارش بدهیم؟ (شماره تلفن داروهای کمیاب)

اگر جزو آندسته افرادی هستید که به داروهای کمیاب و شیمی درمانی نیاز دارید احتمالاً تا به حال راه‌های متفاوتی را برای تهیه این داروها امتحان کرده‌اید. اما شاید تهیه تلفنی داروهای کمیاب کمی دور از ذهن باشد و همه ما تهیه دارو را بیشتر از طریق مراجعه به داروخانه‌های سطح شهر می‌شناسیم. اما تهیه داروهای کمیاب همیشه راحت و آسان نیست و در بسیاری مواقع برای خرید این داروها با چالش مواجه هستیم.

امروزه تهیه داروی کمیاب از طریق سفارش تلفنی امکان پذیر است. ما در پلی نیک شما را همراهی می‌کنیم تا با نحوه سفارش تلفنی دارو آشنا شوید و این پروسه برای شما راحت‌تر شود.

روش‌های تهیه داروی کمیاب

روش‌های مختلفی برای خرید داروهای کمیاب وجود دارد تا این داروها در دسترس بیماران مبتلا به بیماری‌های خاص از جمله سرطان قرار بگیرد. بسیاری از افراد مبتلا به بیماری‌های خاص و یا خانواده‌ها در تلاش هستند تا داروهای کمیاب را در کمترین زمان و با صرف هزینه معقولانه تهیه کنند. متاسفانه استرس از دست دادن عزیزان و تحمل رنج و سختی ناشی از بیماری‌ها برای بیماران و خانواده‌ها طاقت فرساست و بار روانی زیادی را برای این عزیزان ایجاد می‌کند. حال تصور کنید که این افراد در داشتن حداقل امکانات برای مداوا یعنی تهیه داروهای کمیاب با مشکل مواجه شوند؛ در این حالت تحمل سختی‌ها و عوارض بیماری غیر ممکن می‌شود.

مراجعه حضوری به داروخانه‌های داروهای کمیاب

خرید حضوری داروی کمیاب از داروخانه

احتمالاً اولین روشی که برای تهیه داروی کمیاب به ذهن خطور می‌کند، مراجعه حضوری به داروخانه‌هایی است که در این داروها موجودی دارند اما این روش خالی از مشکل و مانع نیست. متاسفانه بدلیل مشکلات تحریم، موجودی داروهای کمیاب در داروخانه‌های خاص محدود است و همیشه با مراجعه حضوری قادر به دریافت این داروها نخواهیم بود. همچنین در کلان شهری مثل تهران، جستجوی داروی خاص از بین داروخانه‌هایی که ممکن است از نظر مسافتی با بیمار خیلی فاصله داشته باشند سخت است. در بسیاری موارد هم افراد ناچار می‌شوند در صف‌های طولانی داروخانه‌های داروهای کمیاب منتظر بمانند تا داروها را تهیه کنند و این برای همه افراد ممکن نیست.

ثبت اینترنتی نسخه دارو در سامانه اینترنتی داروهای کمیاب

خرید دارو از بازار‌های سیاه

خرید دارو از بازار سیاه

یکی دیگر از راه‌های تهیه داروهای کمیابی که به راحتی نمی‌توان آن‌ها را از داروخانه خرید و یا نمی‌توان به موقع آن‌ها را در دسترس بیمار قرار داد، خرید از بازارهای سیاه از جمله خیابان ناصر خسروی تهران است. این در حالی است که نمی‌توان از کیفیت و سلامت داروها بعد از خرید از دلالان اطمینان حاصل کرد و همچنین خانواده‌ها ناچار به پرداخت هزینه‌های گزافی می‌شوند که در این شرایط اقتصادی هر کسی قادر به پرداخت چنین مبالغی نیست.

سفارش اینترنتی و آنلاین داروی کمیاب

امروزه استفاده از موتور جستجوی گوگل برای تهیه داروهای خاص و کمیاب و داروهای شیمی درمانی به امر رایجی تبدیل شده و سامانه آنلاین برای تهیه این داروها فعال هستند. تیم پلی نیک برای به حداقل رساندن صرف زمان و هزینه و در دسترس قرار دادن داروهای کمیاب برای بیماران نیازمند، سامانه‌ای طراحی کرده که می‌توان از طریق واتس اپ به شماره 09331382016 نسخه را ارسال کرده و بعد از پرداخت هزینه دارو درب منزل به بیمار تحویل داده شود.

سفارش تلفنی داروهای کمیاب

سفارش تلفنی داروی کمیاب

یک راه آسان و کم زحمت برای تهیه داروی کمیاب و شیمی درمانی، سفارش از طریق تلفن است تا دارو در کمترین زمان ممکن به بیمار برسد. اما چطور می‌توان از طریق تلفن داروها را سفارش داد؟ سامانه دولتی 1490 برای تهیه داروهای کمیاب، یکی از راه‌های ارتباطی برای لینک شدن به داروخانه‌هایی است که این داروها را در اختیار دارند. اما این سامانه شما را در اینکه دارو را چطور و از کدام داروخانه تهیه کنید همراهی می‌کند و متاسفانه در بسیاری از موارد به دلیل حجم بالایی از تماس‌ها، خطوط ارتباطی مشغول هستند و ممکن است زمان زیادی را برای ارتباط با کارشناسان صرف کنید. بنابراین شما می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن 09331382016 داروهای خود را به صورت تلفنی تهیه کنید که در این حالت مشکلات روش‌های قبل را پیش رو نخواهید داشت.

نحوه سفارش تلفنی داروی کمیاب

  برای سفارش تلفنی داروی کمیاب و شیمی درمانی لازم است مراحل زیر را انجام دهید:

  • تماس با شماره تلفن‌های 09331382016
  • اعلام نام، دز و مقدار مورد نیاز از داروی کمیاب به یکی از کارشناسان
  • ارسال نسخه به صورت آنلاین به شماره واتس اپ 09331382016
  • پرداخت هزینه داروها
  • اعلام آدرس محل سکونت برای ارسال داروها توسط پیک
  • پرداخت هزینه پیک و دریافت دارو

سوالات متداول

آیا می‌توان داروهای کمیاب را تلفنی تهیه کرد؟

برای راحتی شما  و صرفه جویی در هزینه و وقت ما در پلی نیک این امکان را برای شما فراهم آورده‌ایم تا داروهای مورد نیاز خود یا عزیزانتان را به صورت تلفنی تهیه کنید. بنابراین تنها از طریق تماس با شماره 09331382016 می‌توانید داروها را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید.

آیا سفارش تلفنی داروهای کمیاب ایمن است؟

از آنجاکه تیم پلی نیک شما را به بهترین داروخانه‌های داروهای کمیاب لینک می‌کند، تصور کنید که به صورت حضوری به داروخانه مراجعه کرده‌اید و داروهای خود را از این داروخانه تهیه کرده‌اید. این داروها از نظر سلامت کاملاً ایمن و مطمئن هستند و شما می‌توانید با اطمینان خاطر آن‌ها را مصرف کنید.

آیا سفارش تلفنی داروی کمیاب هزینه‌بر است؟

داروهای کمیابی که به صورت تلفنی سفارش داده می‌شوند، مستقیماً از داوخانه تهیه شده بنابراین نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافی برای شما وجود ندارد. شما لازم این تنها هزینه نسخه خود و هزینه پیکی که این داروها را به شما تحویل می‌دهد را پرداخت کنید.

مشاوره پزشکی تلفنی

جهت اطمینان از انتخاب پزشک با ما تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی: 021 9169 1490
تلفن مشاوره: 021 9169 1490

اولین نفری باشید که سوال خود را مطرح می کنید

سوال خود را مطرح کنید.

نگران نباشید! شماره تماس شما نمایش داده نخواهد شد.