خدمات درمانی و پرستاری در منزل پلی نیک

کارشناسان مرکز درمان در منزل پلی نیک منتظر تماس شما هستند تا قبل از اینکه اقدام به ثبت درخواست انجام خدمات درمانی و پرستاری در منزل و همینطور خدمت شیمی درمانی در منزل برای بیماران سرطانی کنید به شما مشاوره رایگان دهند.

تماس با کارشناس: 0933 138 2016

مرکز درمان در منزل پلی نیک

مرکز پلی نیک علاوه بر خدمات آنلاین نوبت دهی پزشکان و مشاوره پزشکی که ارائه می‌دهد، خدمات درمان در منزل را با انجام تمامی خدمات درمانی و پرستاری توسط بهترین پزشکان و پرستاران در شهر تهران ارائه می‌دهد. یکی از این خدمات درمانی مرکز پلی نیک که با پزشکان و پرستاران مجرب و متخصص در درمان بیماران سرطانی را دارد، شیمی درمانی در منزل می‌باشد. برای دریافت مشاوره رایگان قبل از درخواست با کارشناسان ما تماس بگیرید. هزینه خدمات درمان در منزل مرکز پلی نیک طبق تعرفه خدمات درمانی وزارت بهداشت سال 1400 می‌باشد.

تماس با ما

سامانه پزشکی آنلاین پلی نیک

پلی نیک، تنها مرکز معتبر پیشگیری، غربالگری، تشخیص و درمان سرطان، آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران سرطانی می‌باشد. پلی نیک با دارا بودن کادر پزشکی مجرب، در زمینه‌های تشخیص سرطان، ویزیت بیماران سرطانی و جراحی سرطان فعالیت می‌کند.

درباره پلی نیک بیشتر بدانید

انواع خدمات درمانی و پرستاری در منزل

برای اطلاع از هزینه خدمات درمانی و پرستاری با کارشناسان پلی نیک تماس بگیرید

خدمات پزشکی

ویزیت پزشک در منزل راحت‌ترین روش ممکن برای بیماران می‌باشد. زیرا بیماران کلیه خدمات خود را توسط ویزیت پزشک در منزل دریافت می‌کنند.

خدمات پرستاری

انجام تزریقات، پانسمان و بانداژ، سونداژ ادراری، رد کردن لوله معده، گرفتن نوار قلب، خدمات ICU، انما، ساکشن ترشحات تنفسی، کشیدن بخیه، کنترل علائم حیاتی، انجام گاواژ و لاواژ، تعویض باتل سرم

خدمات آزمایشگاهی

مرکز خدمات تخصصی درمان در منزل پلی نیک این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا در کمترین زمان ممکن به صورت ۲۴ ساعته، نمونه گیری آزمایشگاهی در منزل خودتان انجام شود

شیمی درمانی در منزل

شیمی درمانی در منزل در شهر تهران به صورت تمام وقت (شبانه روزی) یا پاره وقت توسط بهترین پزشکان و پرستاران

تجهیزات پزشکی

با یک تماس می‌توانید علاوه بر مشاوره جهت خرید و اجاره تجهیزات با کارشناسان و پرستاران خبره ما، تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در فرصتی کوتاه برای شما ارسال گردد.

توانبخشی

در صورت لزوم به خدمات فیزیوتراپی می‌توانید با مرکز درمان در منزل پلی نیک در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن فیزیوتراپیست‌ها به منزل شما اعزام شوند.

تماس با کارشناسان پلی نیک

برای دریافت مشاوره رایگان با بخش پشتیبانی خدمات پلی نیک تماس بگیرید.

تماس با پشتیبانی: 0933 138 2016