فروشگاه تجهیزات پزشکی و درمانی

سفارش ماسک تنفسی - ماسک فیلتردار - ماسک جراحی - گان جراحی

برای سفارش عمده انواع ماسک و گان های جراحی و دیگر تجهیزات پزشکی با قیمت مناسب با مسئول فروش تماس بگیرید.

در راستای حمایت از هشتگ کرونا_را_شکست_می‌دهیم و حفظ جان بیماران (به خصوص بیماران سرطانی) که سلامتی آنها ارزش زیادی برای ما دارد، تصمیم گرفتیم تجهیزات پزشکی و درمانی مانند انواع ماسک تنفسی (ماسک تنفسی معمولی، ماسک فیلتردار، ماسک جراحی و گان جراحی) را در این شرایط بد اقتصادی با قیمت مناسب و به صورت عمده برایشان تهیه کنیم.

همچنین افتخار می‌کنیم که با ارائه مشاوره پزشکی اینترنتی بیش از هزاران بیماری که شرایط رفتن به درمانگاه ها و بیمارستان ها را نداشتند به آنها خدمتی کنیم تا از وضعیت بیماری خود مطلع باشند و نیازی به مراجعه حضوری به پزشک را نداشته باشند.

در حال حاضر تجهیزات پزشکی یکبارمصرف مانند دستکش بهداشتی، دستکش جراحی، ماسک تنفسی ساده، ماسک فیلتردار، ماسک جراحی و گان جراحی در اندازه های مختلف مورد نیاز بیماران و یا درمانگاه هایی که خدمت درمان بیماران سرطانی را به عهده دارند را به صورت عمده و در قیمت های مناسب تامین می‌کنیم.

تمامی این تجهیزات بهداشتی یکبارمصرف با نظارت وزارت بهداشت در کارگاه‌های تولید بهداشتی مخصوص ساخته و بسته بندی شده‌اند. همچنین ما هم کیفیت این محصولات را تضمین می‌کنیم.

برای سفارش این محصولات پزشکی (انواع ماسک تنفسی: ماسک ساده تنفسی، ماسک فیلتردار، ماسک جراحی - گان جراحی در اندازه های مختلف - دستکش جراحی و دستکش بهداشتی) با شماره مسئول فروش تجهیزات پزشکی که در قسمت پایین نوشته شده تماس بگیرید.

در صورتی که مسئول فروش امکان پاسخگویی را نداشت می‌توانید مقدار سفارش خود از محصولات پزشکی را از طریق واتساپ به صورت پیام ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

توجه داشته باشید که این محصولات در حال حاضر فقط در شهر تهران و به صورت عمده توزیع می‌شوند.

سفارش گان جراحی
دستکش لاتکس بهداشتی
ماسک تنفسی معمولی
ماسک جراحی

برای سفارش تجهیزات پزشکی و درمانی با شماره موبایل زیر تماس بگیرید

0935 617 3528

سوالاتی که ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد:

 • مدت زمان ارسال این تجهیزات چند روز می‌باشد؟

  با توجه به شرایط ویروس کرونا و کمبود برخی از این تجهیزات بهداشتی سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن بین 2 الی 4 روز ارسال کنیم. ولی در صورتی که در تامین آنها مشکلی نداشته باشیم در کمتر از یک روز برای شما ارسال خواهیم کرد.

 • از کجا مطمئن شویم که این محصولات دارای پروانه بهداشت هستند؟

  کارگاه‌های تولیدی تجهیزات پزشکی باید استانداردهای بهداشتی از سوی وزارت بهداشت را داشته باشند تا بتوانند برای تولید این محصولات بهداشتی فعالیت داشته باشند.

 • هزینه ارسال این تجهیزات پزشکی به عهده کیست؟

  هزینه ارسال را خریدار پرداخت می‌کند و با توجه به بالا بودن هزینه ارسال سعی داریم که به صورت عمده توزیع کنیم.

 • آیا اطرافیان بیمار هم باید از ماسک تنفسی و دستکش بهداشتی استفاده کنند؟

  با توجه به اینکه بیماران به خصوص بیمارانی که سرطان دارند، بدن آنها از وضعیت ایمنی نامناسبی برخوردارند بنابراین اطرافیان بیمار هم وظیفه دارند از این تجهیزات استفاده نمایند تا موجب انتقال بیماری به خصوص بیماری ویروس کرونا نشوند.

 • برای خرید و تهیه دیگر تجهیزات پزشکی چه کار کنیم؟

  برای مطلع شدن از دیگر تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران به غیر از ماسک های تنفسی و دستکش های بهداشتی با ما تماس بگیرید.