مشاوره آنلاین پزشکی پلی نیک

آیا امکان ویزیت بیمار توسط پزشک به صورت آنلاین وجود دارد؟ این سوال را اکثر کسانی که با روش مشاوره آنلاین آشنا نیستند از خود می‌پرسند و پس از اینکه با مزایای آن آشنا می‌شوند حتی به دیگران هم معرفی می‌کنند. پلی نیک اولین و بهترین مرکز مشاوره آنلاین تخصصی بیماران سرطانی برای پیشگیری و درمان سرطان است.

از پزشک خود مشاوره بگیرید

نوبت دهی و مشاوره آنلاین پزشکان

از طریق این سامانه آنلاین پزشکی از پزشکان مجموعه پلی نیک درخواست نوبت یا مشاوره کنید.

چگونه از پزشکان، آنلاین مشاوره بگیریم؟

پس از ثبت نام و تایید شماره موبایل در سایت پلی نیک، پزشک خود را از صفحه لیست پزشکان انتخاب کنید و وارد صفحه پزشک شوید. در صفحه پزشک به قسمت مشاوره آنلاین بروید و پس از تکمیل اطلاعات بیمار و توضیحات بیماری و همینطور مشخص کردن نوع مشاوره (به صورت تصویری، صوتی و متنی)، وارد درگاه بانکی سایت پلی نیک می‌شوید و پس از پرداخت مبلغ مشاوره، پیامک ثبت موفقیت آمیز مشاوره برای شما ارسال می‌شود. پشتیبان سایت پس از هماهنگی با شما و پزشک ساعت دقیق مشاوره را مشخص می‌کند و پیامک مشاوره آنلاین را برای شما ارسال ‌می‌کند. شما در ساعت مشخص شده وارد لینک می‌شوید و با پزشک انتخابی خود گفتگو می‌کنید.

صفحه پزشکان پلی نیک

سامانه پزشکی آنلاین پلی نیک

پلی نیک، تنها مرکز معتبر پیشگیری، غربالگری، تشخیص و درمان سرطان، آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران سرطانی می‌باشد. پلی نیک با دارا بودن کادر پزشکی مجرب، در زمینه‌های تشخیص سرطان، ویزیت بیماران سرطانی و جراحی سرطان فعالیت می‌کند.

درباره پلی نیک بیشتر بدانید

چرا پزشکان و مشاوره آنلاین پلی نیک؟

انجام بیش از ۵۰ مشاوره آنلاین پزشکی روزانه در پلی نیک توسط بهترین پزشکان

ارسال مدارک پزشکی

از طریق پلتفرم مشاوره پلی نیک این امکان وجود دارد که مدارک پزشکی خود را برای پزشک ارسال کنید و پزشک مشاوره، مدارک شما را بررسی کند و نتیجه به شما ابلاغ کند.

صرفه جویی در زمان و هزینه

شما در مشاوره آنلاین پزشکی پلی نیک فقط هزینه مشاوره را پرداخت می‌کنید و در زمان مشخص با پزشک گفتگو می‌کنید. بدون هیچ معطلی و هزینه رفت و آمدی با پزشک خود در هر کجا که هستید گفتگو کنید.

دریافت نسخه پزشکی

در صورتی که شما نیاز به نسخه پزشک داشته باشید، پزشک پس از ویزیت آنلاین و بررسی شرایط بیمار، نسخه پزشکی بیمار را در سامانه واحد نسخه الکترونیکی ثبت می‌کند.

مکالمه ویدئویی یا صوتی

پلتفرم آنلاین مشاوره پلی نیک این امکان را به شما می‌دهد که به صورت صوتی یا تصویری با پزشک خود بدون هیچ کندی در تصویر یا صوت گفتگو کنید.

تماس با کارشناسان پلی نیک

برای دریافت مشاوره رایگان با بخش پشتیبانی خدمات پلی نیک تماس بگیرید.

تماس با پشتیبانی: 021 9169 1490