نوبت دهی آنلاین پزشکان پلی نیک

پزشکان سامانه پزشکی پلی نیک امکان این را دارند که آدرس مطب شخصی و یا مراکز درمانی که مشغول ویزیت بیماران هستند را در این سامانه پزشکی ثبت کنند و با تعیین زمان مراجعه بیمار در آن محل خدمت نوبت دهی آنلاین را برای بیماران خود تهیه کنند.

از پزشک خود نوبت بگیرید

نوبت دهی و مشاوره آنلاین پزشکان

از طریق این سامانه آنلاین پزشکی از پزشکان مجموعه پلی نیک درخواست نوبت یا مشاوره کنید.

چگونه از پزشکان، آنلاین وقت بگیریم؟

در سامانه آنلاین پزشکی پلی نیک پس از ثبت نام و تایید شماره موبایل وارد صفحه پزشکان می‌شوید و پزشک خود را پیدا می‌کنید و زمان مراجعه مناسب را انتخاب می‌کنید. پس از اینکه زمان مراجعه را انتخاب کردید وارد فرم اطلاعات بیمار و توضیحات بیماری می‌شوید که پس از تکمیل فرم و آپلود مدارک مورد نیاز پزشک، وارد درگاه بانکی شده و بخشی از مبلغ ویزیت به صورت آنلاین پرداخت می‌کنید. پس از پرداخت مبلغ پیامک زمان و محل مراجعه برای شماره موبایل شما ارسال می‌شود و در نهایت در زمان مراجعه تعیین شده به مطب پزشک مراجعه می‌کنید و باقیمانده مبلغ ویزیت را در آنجا پرداخت می‌کنید.

صفحه پزشکان پلی نیک

سامانه پزشکی آنلاین پلی نیک

پلی نیک، تنها مرکز معتبر پیشگیری، غربالگری، تشخیص و درمان سرطان، آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران سرطانی می‌باشد. پلی نیک با دارا بودن کادر پزشکی مجرب، در زمینه‌های تشخیص سرطان، ویزیت بیماران سرطانی و جراحی سرطان فعالیت می‌کند.

درباره پلی نیک بیشتر بدانید

چرا پزشکان و نوبت دهی آنلاین پلی نیک؟

برای اطلاع از آخرین پزشکان پلی نیک و معرفی پزشک مناسب با کارشناسان پلی نیک تماس بگیرید

پیگیری آنلاین وضعیت نوبت

از طریق سامانه پزشکی پلی نیک این امکان وجود دارد که وضعیت نوبت را به صورت آنلاین پیگیری کنید و یا زمان مراجعه را پس از اطلاع‌رسانی تغییر دهید و همینطور نیازی به هماهنگی با مطب پزشک را ندارید.

اطلاع‌رسانی پیامکی

پس از ثبت نوبت و پرداخت مبلغ ویزیت، پیامک زمان دقیق و محل مراجعه برای شما ارسال می‌شود. در صورتی که تغییری در زمان مراجعه یا آدرس ایجاد شود، پیامک اطلاع‌رسانی برای شما ارسال خواهد شد.

معرفی بهترین پزشکان

سامانه پزشکی پلی نیک، پزشکان مجموعه خود را بر اساس تجربه و سابقه خوب پزشکی انتخاب می‌کند. پس به اعتماد کنید و پس از مطرح کردن مشکل خود با کارشناسان پلی نیک، پزشک مناسب شما را معرفی می‌کنیم.

پشتیبانی تمام وقت

هر زمانی که شما در این سامانه پزشکی با مشکلی روبرو شدید، از طریق صفحه تماس با ما، سریعا با کارشناسان پلی نیک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

تماس با کارشناسان پلی نیک

برای دریافت مشاوره رایگان با بخش پشتیبانی خدمات پلی نیک تماس بگیرید.

تماس با پشتیبانی: 021 9169 1490